Pridajte sa k viac ako stovke spokojných korporátnych klientov, ktorí si pre svoj incentívny program vybrali našu spoločnosť!

Viac ako 10 000 zamestancov, manažérov a obchodných partnerov si mohlo spokojne vychutnať pobyty v blízkych aj exotických destináciách.


Zabezpečíme programy a ich naplnenie na základe Vašej požiadavky a potrieb a to v plnom rozsahu. Zabudnite na stres v kancelárii, uvoľnite sa a nechajte starosti aspoň na pár dní na nás.

Nezáleží na výške rozpočtu, veľkosti Vašej spoločnosti či limitovaných časových možnostiach. Máme pre Vás pripravené destinácie vhodné tak na jednodňovú akciu „za rohom“, ako aj predĺžené víkendy spojené s turistickými atrakciami a návštevou michelinovských reštaurácií na miestach, kde Vás nikto hľadať nebude.

V spolupráci s našimi odbornými partnermi pre Vás pripravíme aj efektívny „team building“, zameraný na zvýšenie súdržnosti, vzájomného poznania, dôvery a kvality komunikácie.

Dokonalý zážitok zaručuje ubytovanie v privátnych zámkoch priamo vo viniciach, v luxusných hotelových komplexoch alebo komplexne vybavených golfových rezortoch.

V každom prípade budete uchvátení nielen prostredím a aktivitami, ale aj kulinárskymi špecialitami podávanými  so skvelými vínami.

Našimi klientmi sú globálne korporácie, rodinné podniky či agentúry.