Vitajte na stránkach GolfTrip.sk, ktorá je obchodnou značkou Cestovnej kancelárie FWT, s.r.o. Myšlienka cestovania za dobrým vínom a spoznávania svetových golfových ihrísk, ktorú sme začali rozvíjať v roku 2009, zapustila už pevné korene. Naši klienti si radi a opakovane vychutnávajú  tieto príjemné stránky života. Veď ako sa hovorí, dobrého nikdy nie je dosť…

O ZNAČKE GOLFTRIP

CK FWT/GolfTrip.sk sa v roku 2012 stala členom najväčšieho profesného združenia golfových touroperátorov IAGTO (International Association of Golf Tour Operators). Znamená to okrem iného našu každoročnú prítomnosť na medzinárodnej konferenciii IGTM, ktorá je vynikajúcou platformou na osobné kontakty so zástupcami špičkových ihrísk a golfových rezortov. Aj preto máme tú česť predstavovať Vám na našich stránkach to najlepšie, čo dnešný golf ponúka.

NÁŠ CIEĽ

Naším zámerom je nielen prinášať aktuálnu komplexnú ponuku golfových pobytov, ale samozrejmosťou je tiež poskytovanie kvalitného zákazníckeho servisu, ktorý splní všetky Vaše očakávania. Golfové zájazy Vám môže poskytnúť hocikto, ale u nás získate aj pridanú hodnotu – kvalitný full servis. Ponúkame Vám ho na mieru, či ako balíčky ubytovania spolu s Green Fee, zapožičanie auta podľa Vašich požiadaviek, alebo kulinársku večeru vo vychýrenej reštaurácii, na ktorú budete dlho spomínať. Nezabudnite si na našich stránkach všímať aj aktuálne ponuky na exkluzívne golfové turnaje, resp.ďalšie zaujímavé golfové podujatia.

GOLF & WINE EXPERT

Ako špecializovaná cestovná kancelária na golfovú a vínnu turistiku máme pre Vás aj výnimočné kombinácie  – Programy Golf & Wine vo svetoznámych vinárskych oblastiach. Raz skúste a budete sa k nám opäť vracať!

Neváhajte obrátiť sa na nás s požiadavkou na bezstarostnú, nezabudnuteľnú golfovú dovolenku, alebo predĺžený víkend, ušitý podľa Vašich predstáv.


Michal Majkút

konateľ