Výhodná ponuka  – Parking v Garage 3 a 4 na Vienna International Airport!

Všetkým vášnivým golfistom a cestovateľom prinášame novinku, ktorá pri parkovaní na viedenskom letisku ušetrí váš čas i peniaze! Ponúkame vám predplatené parkovacie lístky, za ktoré zaplatíte až o polovicu menej, ako keby ste parkovné uhradili na mieste. Naviac, zvolený kredit Vám doručíme domov, a to úplne zadarmo. Nechajte svoj stres a starosti na nás!

Čo ponúkame?

Parkovací kredit – Parkhaus 3, 4 Cena
4-dňový   93,- €
8-dňový 115,- €
15-dňový 188,- €

 

Parkovací kredit – Parkplatz C Cena
4-dňový  66,- €
8-dňový   78,- €
15-dňový 109,- €

Ako to funguje v praxi?

  • Táto akcia sa vzťahuje na parkovanie v krytom parkovacom dome Parkhaus 3 a 4, ktorý je len kúsok od odletového Terminálu č.1 a v nekrytej garáži Parkpatz C.  Peši to zvládnete za necelých 5 minút.
  • Pri vjazde do garáže si zoberte parkovací lístok a odložte si ho. Budete ho potrebovať po návrate z dovolenky, kedy ho vložíte do parkovacieho automatu v príletovej hale.
  • Automat vypočíta celkové parkovné, ktoré uhradíte kartičkou s parkovacím kreditom (4- alebo 8-dňový kredit). Ak je parkovné vyššie než zakúpený kredit, peňažný rozdiel sa dá uhradiť hotovosťou, platobnou kartou alebo ďalšou kartičkou s kreditom.
  • Po úspešnej realizácii platby za parkovné vám automat vydá späť parkovaciu kartu, ktorou si do nasledujúcich 20 minút otvoríte rampu na výjazde z garáže.

Ako postupovať, ak kartička s parkovacím kreditom nefunguje?

Takýto prípad treba okamžite hlásiť u správcu parkoviska. Nájdete ho na prízemí v pokladni – Kassa. K úspešnému vybaveniu reklamácie je nevyhnutné písomné vyhlásenie o nefunkčnosti parkovacieho kreditu potvrdené správou parkoviska. Naša CK je sprostredkovateľom služby, ktorú poskytuje viedenské letisko. Z tohto dôvodu nemôžeme riešiť prípadné problémy s parkovacím automatom.

Kontakt a objednávky:

V prípade záujmu vám poskytneme viac informácií.  Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 2 3905 8113 alebo e-mailom na [email protected].

Ako parkovisko nájdete?

Koordináty pre navigáciu:  N48°7'29"  E16°33'27"
Z Bratislavy použite diaľnicu A6 (Nord-Ostautobahn), po odbočení diaľnicu A4 (Ostautobahn – smer Viedeň), ktorá vás zavedie priamo na letisko Viedeň. Cesta má 66 km a potrvá Vám asi 45 minút. Späť do Bratislavy pôjdete diaľnicou A4 a za mestom Bruck/Leitha odbočíte na diaľnicu A6, ktorou sa dostanete priamo do Bratislavy. Ak sa chcete vyhnúť kúpe min. 10-dňovej diaľničnej známky, použite hraničný prechod Petržalka-Berg a cestu B9 (popri obci Fischamend).

Obchodné podmienky:
Zakúpený parkovací kredit je určený na jednorazové použitie. Jeho platnosť začína dňom uvedeným na karte. Ak po úhrade parkovného vznikne nejaký zostatok, ten po použití kartičky prepadá a je nevratný. CK FWT, s.r.o. nenesie zodpovednosť za škody spôsobené nesprávnym použitím karty. V prípade potvrdenej nefunkčnosti parkovacej karty správou parkoviska, vzniká zákazníkovi nárok len na vrátenie sumy, ktorú cestovnej kancelárii za parkovaciu kartu uhradil. Nevzniká mu nárok na žiadne ďalšie plnenie v súvislosti s nefunkčnosťou alebo nevyužitím parkovacej karty. Správca parkoviska si pri zníženej kapacite parkovacích miest  počas stavebných prác na letisku Viedeň vyhradzuje právo na prípadné presmerovanie vozidiel na iné parkovacie plochy. Zakúpenie parkovacej karty nie je garanciou voľného miesta na státie auta vo vybranom parkovacom sektore!

Službu „Parking v Garage 4/ Vienna Intl Airport za zvýhodnené ceny“ sprostredkúvava CK FWT, s.r.o., Bratislavská 51, 84106 Bratislava, IČO: 35 831 812, na svojom portáli www.golftrip.sk v spolupráci s Vienna Airport plc, Parking-Management and Landside Traffic Operation, P.O.BOX 1, 1300 Vienna Airport.